חברת נסיעות גלישה הוותיקה בישראל של גולשים ולמען גולשים.
לאחר שנים של טיולי גלישה בעולם החלטנו שמגיע לגולש הישראלי סוכנות נסיעות שתוכל לארגן לו טיולי גלישה מדהימים במחירים ללא תחרות. "ניב טיולי גלישה" חוסכים לך כסף גם על הטיסה וגם על השהייה ונותנים את האופציה לטיול הגלישה חלומי שלכם. בעזרת וותק של שנים בטיולים לאיים המלדיבים אנחנו כיום מציעים מגוון טיולי גלישה למספר רב של איים, חלקם מפורסמים ועל חלקם כנראה לא שמעתם עדיין.

תום ניב

יליד 84, גר במושב שבי ציון. כמו רבים, גם אני התמכרתי לעולם הגלישה כבר בגיל צעיר ומאז האהבה לעולם הגלישה רק גדלה עם הזמן.

את הטיול הראשון שלי לח"ול ארגנתי בגיל 17 (קוסטה ריקה) ומאז לא הפסקתי לטוס לטיולי גלישה בכל העולם..

בעבר כתבתי כתבות על עולם הגלישה ועסקתי בשיווק אינטרנטי למספר אתרי גלישה ברשת כמו "מועדון הגלישה הישראלי", האתר “surfinisrael”, גלשני ״מוסה״ ודדיז׳ ועוד .
באחת מהחופשות שלי לאיים המלדיבים, רקמתי קשרים עם החברה מקומיים ובשנת 2012 התחלנו לשווק את הגסט האוסים שלהם במלדיבים וכך קם הרעיון לחברת טיולי גלישה NIV SURF TRIPS הוותיקה בישראל.

חרשתי את האיים המלדיבים בעשר שנים האחרונות עשרות פעמים ומצאתי כמה גלים נדירים ואני שמח להציע מכלול של אופציות גלישה באיים המלדיבים המתאימים לכל הרמות וגם לחברה ההרפתקנים שרוצים לגלוש לבד וגם טיולים לריסורט המפוארים והמפנקים המתאימים לזוגות ומשפחות וגולשים שרוצים גל פרטי.

אשמח לעמוד לראשותכם בכל שאלה ובמתן עזרה לתכנון הטיול גלישה המושלם הבא שלכם.

עמית ניב

גדלתי בהרצליה גולש מגיל 9 התחלתי לגלוש בחוף זבולון בתור ילד ובגיל 12 התחלתי להתחרות בסבב תחרויות ילדים ונוער.. בגיל 13 משפחתי עברה לגור בקיסריה דבר אשר פתח אותי לעולם הגלישה החופשית עם חופי גלישה מבודדים וחווית גלישה אשר לא דומה לחוויה העירונית.. לאט לאט הרווחתי את מקומי בחוף הארובות החוף שלימים הפך לחוף הביתי שלי.. בגיל 16 יצאתי לטיול הגלישה הראשון שלי בקוסטה ריקה עם אחי הגדול תום, הגלים בחול העוצמה והתדירות הדהימו אותי בתור נער וזו ההתחלה של סדרת טיולים מפוארת שבאה לאחר מכן ולקחה אותי לפינות הנידחות והרחוקות ביותר בעולם: פרו, הוואי, דרום אפריקה ועוד המון מקומות מדהימים. בעקבות האהבה הגדולה שלי לים ולסביבתו עברתי לגור על יאכטה במרינה תל אביב והיום חוף הילטון האגדי ופעילות ימית על כל גווניה נמצאים סביבי כל היום וזה פשוט התגשמות חלום. גלשתי כל חיי והגלישה היא מרכז העולם בשבילי לכן החלטתי לשתף אחרים בקשרים שיצרתי בכל רחבי העולם ע"מ לספק לכל גולש את הטיול המדהים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק…״